Magasini 29A maja elanikud on võtnud asumi turvalisuse parandamise enda kätesse! Sul on võimalik appi tulla! Veerenni Selts vahendab majaelanike pöördumist:

Head Veerenni elanikud!

Veerenni asum on tore ja kodune piirkond meile kõigile. Kahjuks on teatavasti pikk ja sirge Magasini tänav ligi tõmmanud ka palju kihutajaid. Kes tuleb autoga parandusest, kes üritab alternatiivset teed kaudu kiiremini kuhugi jõuda. Pea iga päev on võimalik näha ja kuulda kihutamist, kummide vilinat ja autode kiirendamist.

See pole mitte ainult vaiksesse elamupiirkonda mittesobilik. See on tõsine risk meie ja meie laste turvalisusele, kui pidevalt 70km/h või rohkem sõidetakse.

Magasini 29A elanikud on omal initsiatiivil asja ajanud ning valminud on projekt ja taotlus rajada Magasini tänavale 2 künnist. Meil on olemas vajalikud joonised, kooskõlastused ja load. Võtnud erinevad hinnapakkumised ja saanud teada, et asi nõuaks suurusjärgus 4000 €, alustame raha kogumist ehitustegevuseks.

Kes soovivad projektiga tutvuda, leiate selle siin. Kirjutage palun kommentaare, küsige, tehke ettepanekuid. Toetage künniste rajamist, et saaksime võimalikult kiiresti asja kallale asuda:

Korteriühistu Magasini Maja
LHV pank: EE607700771001034074
Selgitus: Magasini tänava künnis

NB! Meie raamatupidaja teeb selle jaoks eraldi fondi. Kui hilissügiseks asja ei saa, räägime rahalise panuse teinud inimestega läbi ja lükkame asja kevadesse või tagastame soovi korral raha. Firmadele saame esitada soovi korral arve; kel huvi, võtke meiega ühendust. Üritame saada raha kokku ja künnised paigaldatud enne talve tulekut.

Igasugune toetus suurusest sõltumata on teretulnud ja kulub marjaks ära.

Parimat

Pärtel-Peeter Pere
Magasini 29A korteriühistu nimel
partel.peeter.pere@gmail.com

20150518_172706Magasini liikluskorraldusprojekt kinnitatud