Tallinna Linnaplaneerimise Amet teatab, et reedel, 20. märtsil alustatakse Tallinna planeeringute registri tarkvara uuendamist, mistõttu ei ole register 20.-22. märtsil kasutajatele kättesaadav.

“Palume registri kasutajatel oma tegevustes planeeritud katkestusega arvestada ning mitte kavandada selleks ajaks registri andmete esitamist, muutmist ega vaatamist, kuna antud ajavahemikul ei pruugi vastavad tegevused olla võimalikud,” selgitas ameti juhataja Anu Hallik-Jürgenstein oma teavituses.

Tallinna planeeringute register on kasutajatele taas kättesaadav esmaspäevast, 23. märtsist 2015. aastal.

Uue registri võimaluste kohta saab täpsemat infot uue registri kasutajatele suunatud avalikul infopäeval, mis toimub Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) istungite saalis 31. märtsil 2015 kell 15:00-17:00.

Küsimuste korral pöörduge aadressil tprtugi@tallinnlv.ee.

uus_planeeringute_register

Vaade registri uuele avalehele 23. märtsist.

Olulisemad muutused, mis puudutavad registri kättesaadavust pärast 23. märtsi:
• pärast üleminekut on uue registri tarkvara kättesaadav aadressil https://tpr.tallinn.ee. Ka vana registri http://tpr.tallinn.ee lingiga suunatakse kasutaja uude registrisse;
• uues registris on kättesaadavad olemasolevate detail- ja üldplaneeringute andmed (ka menetluse omad), mida edaspidi uues tarkvaras hallatakse;
• uude registrisse toimub sisselogimine läbi eesti.ee keskkonna ID-kaardi, mobiil-ID või pangalingi kaudu (vana registri kasutajanimed ja paroolid seal ei toimi). Kõigil isikutel on võimalik siseneda registrisse kliendi rollis, eesti.ee keskkonnas on asutustel võimalik määrata isikuid, kellel on õigus asutuse töötajana registris määratud rollis (näiteks projekteerijana) tegutseda. Täpsemalt siit.
• projekteerimistingimusi ja ehitusprojekte menetletakse edasi vanas registri tarkvaras, kust on eemaldatud planeeringute osa. Vana registri tarkvara kahandatud versiooni uueks aadressiks saab http://ehitus.tallinn.ee. Viited projekteerimistingimustele ja ehitusprojektidele on kättesaadavad ka uue registri tarkvara avalehelt. Projekteerimistingimusi ja ehitusprojekte menetletakse vanas tarkvaras kuni riikliku ehitisregistri vastava funktsionaalsuse valmimiseni;
• registri vanas tarkvaras (http://ehitus.tallinn.ee) toimivad varasemalt kasutusel olnud kasutajanimed ja paroolid.