28. veebruaril toimunud Veerenni Seltsi esimesele üldkoosolekule tuli kohale 12 seltsi liiget ning nii mõnigi toetaja või muidu huviline! Arutasime mitmete väärtuslike ja oluliste teemade üle ning nägime, kes meiega koos samas kandis elavad. Üldkoosolekul arutatud teemade ning vastuvõetud otsuste kohta on siit kättesaadav üldkoosoleku protokoll ning ka üldkoosolekul kinnitatud tegevuskava.

Juhatus tegutseb samm-sammult vastavalt üldkoosolekul kokkulepitule. Näiteks on loodud asumiseltsi virtuaalne infosein Facebookis (siin), kuhu iga grupi liige saab panna asumielanikke puudutavaid teateid – mis toimub, mida otsitakse, mida müüakse, mida tahetakse siinsetele inimestele teada anda. Liituge ise ning kutsuge ka oma sõpru ja naabreid liituma! Eeskujuks võite visata pilgu peale nt Kalamaja-huviliste infoseinale (siin).

Samuti käivad juba läbirääkimised linnaametnikega ja -esindajatega, et korraldada juba märtsikuus infoõhtu Veerenni asumit puudutavate arengute teemal (detailplaneeringud, haljastus ja heakord, liikluskorraldus jne). Kohtumisele on avaldanud soovi tulla ka Kesklinna linnaosavanem Alar Nääme! Kui kellelgi on teemasid, mis teda konkreetselt huvitavad, palun andke sellest esimesel võimalusel märku aadressil veerenniselts@gmail.com, et teaksime esinejatele meie huvidest teada anda ning et nad saaksid võimalikult hästi ette valmistada!

Ka logokonkursi kuulutus on valmimas ning peagi leitav siitsamast kodulehelt. Kindlasti jagame infot Facebookis ning saadame kuulutuse laiali asumi üldlisti.

Ootame seltsi liikmete hulgast esimesi julgeid liikmemaksutasujaid. Üldkoosolek kinnitas liikmemaksuks 5 eurot vähekindlustatud inimestele (õpilased, üliõpilased, pensionärid jne) ning 12 eurot paremini kindlustatud inimestele. Liikmemaksu tuleks tasuda kord aastas ning seda saab teha MTÜ Veerenni Seltsi kontole nr EE922200221061318303 (Swedbank).

Kohtumiseni juba peagi asumiarenguteemalisel infoõhtul! Varsti täpsem info kuupäeva, kellaaja ja toimumiskoha osas!