Kevadel kuulutas MTÜ Veerenni Selts välja logokonkursi. Pikendatud tähtajaks esitati konkursile 11 kavandit, millest seltsi juhatus valis välja 5 parimat. Need viis olid seltsi liikmetele avalikuks hääletamiseks:

 

Autor: Raimond Lume

Autor: Raimond Lume

Autor: Carolyn Vill

Autor: Carolyn Vill

Autor: Inna Beinar

Autor: Inna Beinar

Autor: Mai Schults

Autor: Mai Schults

 

Autor: Erki Kanarbik

Autor: Erki Kanarbik

 

Konkursi võitis tasavägise tulemusega Inna Beinar. Teise koha sai Erki Kanarbik, kolmandat ja neljandat kohta jäid jagama Carolyn Vill ja Mai Schults. Viienda koha saavutas Raimond Lume.

 Veerenni Selts tänab ka kõiki teisi osalejaid! Aitäh, Eliise Vasur, Helen Ilus, Mari-Liis Algma, Triin Kruusimäe, Kristi-Rebeka Tiits ja Ervin Bernhardt, oma kavandit esitamast!

Aitäh kõigile, et osalesite! Selts sai logokonkursi tulemusel paremini aru, mida inimesed siinse kandi kohta teavad või ette kujutavad ning see aitab meil tulevikus oma tegevusi paremini planeerida.

NB! Koostöös konkursivõitjaga on plaanis lähiajal ka maha istuda ja mõelda, kas või kuidas võidutööd täiendada või parandada, et sellest võiks saada võimalikult parim lahendus seltsile. Kui oled huvitatud kaasa mõtlemast, suunamast, oma ideid jagamast, anna märku veerenniselts@gmail.com.